Statybinių konteinerių nuoma

Nuomojamų konteinerių talpos

8 m3 | 10 m3 | 13 m3 | 22 m3 | 27 m3 | 38 m3


Statybinių konteinerių nuomos paslaugas teikiame tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims. Esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl visada stengiamės operatyviai ir laiku pristatyti konteinerius į reikiamas vietas.

Kodėl verta rinktis statybinių konteinerių nuomą?

Vykdant naujų projektų statybą, senų pastatų restauravimą ar griovimo darbus, taip pat valant įvairias patalpas pravartu turėti vietą, į kurią kraunamos atliekos ir vėliau tinkamai apdirbamos ar pašalinamos. Nuomojami konteineriai yra pagrindinė priemonė, kuriuos naudojant, statytojai ar kiti darbuotojai sutaupo vietą, laiką ir resursus.

VIENKARTINĖ konteinerio nuomos paslauga

Dažnas atvejis – fiziniai asmenys, kurie nori atsikratyti per daug metų susikaupusiomis statybinėmis atliekomis ar vykdantys trumpalaikius statybos darbus. Taip pat pasitaiko ir įmonių, kurioms nuomojamas konteineris reikalingas tik vieną kartą. Tokiu atveju statybiniai konteineriai nuomojami ribotam laikotarpiui – pastatomas 7 paroms nemokamai, vėliau taikomas minimalus nuomos mokestis.

Vienkartinių konteinerių nuomos užsakymų atlikimas standartiškai užtrunka 1 parą nuo užklausos pateikimo.

ILGALAIKĖS konteinerių nuomos paslaugos

Statybinės įmonės ar klientai, kurie numato ilgalaikius statybos darbus, visada kviečiami sudaryti bendradarbiavimo sutartis su UAB „Atliekų rūšiavimo centru“ ir turėti privalumų – kainos nustatomos individualiai pagal numatomą atliekų rūšį ir kiekį, pripildyti konteineriai gali būti keičiami daugiau nei 1 kartą per parą. Visada atsižvelgiama į poreikius ir siekiama rasti sprendimus, tinkančius abejoms šalims.

Statybinių atliekų konteinerių naudojimosi taisyklės

Skaityti taisykles

Susisiekite su mumis