Statybinės ir kelių tiesimo technikos nuomos paslaugos

Statybinės ir kelių tiesimo technikos nuomos paslaugos – nuomojame įvairią statybinę techniką su mechanizatoriais. Užsiimame statybinių konteinerių nuoma. Teikiame vežimo paslaugas.

Veikloje prireikus tam tikros statybinės ar kelių tiesimo technikos, daugeliu atveju ekonomiškiau ją išsinuomoti, nei įsigyti. Specializuotos įmonės, teikiančios statybinės technikos nuomos paslaugas, gali suteikti daug vertingos informacijos technikos pasirinkimo klausimais, išsamiai pakonsultuoti ir padėti išsirinkti tinkamiausią variantą. Būdami itin orientuoti į klientus, teikiame kompleksinius nuomos sprendimus: nuomojame statybinę ir kelių tiesimo techniką kartu su mechanizatoriais, galime pasirūpinti statybiniais konteineriais atliekų rūšiavimui Jūsų darbų vykdymo vietoje. Papildomai, teikiame vežimo ir transporto nuomos paslaugas.

 • Teleskopiniai krautuvai
 • Ekskavatoriai
 • bobcat
 • Teleskopiniai

Kodėl verta nuomotis statybinę ir kelių tiesimo techniką pas mus?

Esame nedideli, todėl itin lankstūs – dėsime visas pastangas, kad statybinę ir kelių tiesimo techniką Jums pasiūlytume operatyviau nei kiti.

Išskirtinis dėmesys – kiekvienas klientas mums ypatingai svarbus, todėl skirsime visą savo dėmesį individualiam Jūsų poreikiui ir jo įgyvendinimui.

Nuomojame tik pripažintų gamintojų statybinę techniką – rinkitės tik aukščiausios kokybės, gerai žinomų pasaulinių prekės ženklų, tinkamai prižiūrėtą įrangą.

Laikomės klientui palankios kainų politikos – nesam sudarę griežto technikos nuomos kainoraščio. Nuomos įkainius deriname individualiai, atsižvelgdami į situaciją, ir visuomet siekiame surasti klientui palankiausią sprendimą.

Suteikiame individualias konsultacijas statybinės technikos nuomos klausimais – padėsime išsirinkti optimaliausią technikos paketą Jūsų projektui.

Operatyvi pagalba statybinės technikos gedimo atveju – nepaliksime Jūsų bėdoje, jei išsinuomota technika sugestų. Kiekvienu atveju reaguosime iškart, pasiūlydami pakaitinį variantą (galėsite rinktis iš kelių skirtingų pakaitinės technikos variantų).

Mūsų siūloma statybinė ir kelių tiesimo technika nuomai:

 • Frontaliniai krautuvai
 • Teleskopiniai krautuvai
 • Konteineriai
 • Bobcat
 • Buldozeriai
 • Ekskavatoriai
 • Ratinis ekskavatorius – krautuvas

Statybinių konteinerių nuoma

Statybos darbų metu susidarančios plytų, mūro, medienos ir kitos atliekos – neišvengiama statybos darbų dalis. Tinkamas šių atliekų tvarkymas ir utilizavimas užtikrina sklandesnius darbų procesus, taupo ekologinius išteklius, mažina aplinkos taršą ir nekelia žalos gamtai.

Statybinių konteinerių nuoma – itin patogus pasirinkimas, norint efektyviai transportuoti ir utilizuoti atliekas, susidariusias statybos darbų eigoje. Siūlome platų statybinių konteinerių asortimentą: galite rinktis iš įvairių dydžių ir tipų konteinerių, priklausomai nuo Jūsų darbų specifikos ir susidarančių atliekų kiekio. Taip pat teikiame konteinerių pristatymo ir išvežimo paslaugas į / iš Jūsų nurodytos vietos. Statybinių konteinerių nuomos ir išvežimo kaina priklauso nuo kelių pagrindinių kriterijų: atliekų tipo, kiekio ir surūšiavimo.

Transporto nuomos paslaugos

Jūsų patogumui, papildomai teikiame įvairaus transporto nuomos paslaugas. Esame itin lankstūs ir operatyvūs – visi transporto nuomos sprendimai derinami individualiai su užsakovu, tiksliai išanalizuojant Jūsų poreikius ir siekiant rasti Jums palankiausią sprendimą.

Susisiekite su mumis