Prekių, dokumentų naikinimas ir utilizavimas

Prekių, dokumentų naikinimas ir utilizavimas – naikiname dokumentus ir prekes, kurių galiojimo terminas yra pasibaigęs ar jos dėl kitų priežasčių yra netinkamos naudoti.

Kodėl svarbu tinkamai utilizuoti nebereikalingus įmonės dokumentus?

Dokumentų naikinimas – procedūra, kuomet įmonės veiklos procesų metu susikaupę nebereikalingi ar nebegaliojantys dokumentai yra sunaikinami. Naikinti skirti dokumentai yra perdirbami, tad duomenys tampa neatpažįstami.

Dokumentų negalima tiesiog išmesti, nes svarbu apsaugoti juose esančią konfidencialią informaciją. Dokumentus smulkinantys aparatai gali puikiai pasitarnauti tuo atveju, jei reikia sunaikinti kelis ar keliolika nebereikalingų dokumentų, tačiau dažniausiai šie aparatai neatitinka poreikio ir yra nepakankamai efektyvūs.

  • Dokumentų naikinimas
  • prekių naikinimas
  • Dokumentų naikinimas
  • prekių naikinimas

Kodėl verta patikėti nebereikalingų įmonės dokumentų naikinimą mums?

Daugeliu atveju, dokumentų naikinimo ir utilizavimo procedūrų patikėjimas specializuotai įmonei yra ženkliai efektyvesnis, greitesnis ir patogesnis, nei bandymas susitvarkyti su šia užduotimi patiems. Didelio pajėgumo dokumentų naikinimo technika yra brangi, dažnai jos įsigyti dėl vienos įmonės dokumentų utilizavimo poreikių tiesiog finansiškai neapsimoka.

Patikėjus dokumentų naikinimą mums, Jums nereikės investuoti į papildomą įrangą. Jūsų darbuotojai negaiš laiko stovėdami prie lėto ir nepajėgaus dokumentų naikinimo aparato. Apsaugosite savo informaciją pagal duomenų apsaugos ir kitus normatyvinius aktus, nes susmulkinti dokumentai tampa neatpažįstami. Atsikračius nereikalingų dokumentų, įmonėje atlaisvintą vietą galėsite panaudoti žymiai efektyviau. Suteikiame 100% patikimumo ir saugumo garantiją mūsų teikiamoms paslaugoms – atlikę dokumentų naikinimo darbus, visuomet išrašome atliekų utilizavimo pažymą.

Dokumentų naikinimo proceso eiga

Prieš pradedant dokumentų naikinimą, parengsime dokumentų ar prekių naikinimo proceso planą. Tuomet Jums reikės pasirinkti norimą naikinimo būdą. Atlikus dokumentų ar prekių utilizavimą, suteiksime tai patvirtinantį pažymėjimą.

Siūlome kelis skirtingus dokumentų naikinimo variantus, todėl visada galite išsirinkti Jums patogesnį būdą.

Dokumentų naikinimas, mums atvykus į jūsų įmonę – tai procesas, kuomet atvykstame ir išsivežame visus naikinti skirtus dokumentus. Atvyksime Jums patogiu metu ir, išsivežę dokumentus savo transportu į mūsų įmonės bazę, juos sunaikinsime, laikantis visų technologinių saugumo reikalavimų. Baigę dokumentų naikinimo darbus, išrašysime dokumentų sunaikinimo pažymą.

 Dokumentų naikinimas, kai juos pristatote mums patys – jums patogiu metu atvykus į mūsų įmonės bazę nuosavu transportu, priimsime utilizuoti reikalingus dokumentus, juos sunaikinsime pagal visus technologinius saugumo reikalavimus ir, baigę darbus, išrašysime dokumentų sunaikinimo pažymą.

Kur keliauja sunaikinti dokumentai?

Mes rūpinamės gamta ir aplinka, todėl visas perdirbimui tinkamas popierius, gautas sunaikinus Jums nebereikalingus dokumentus, perdirbamas ir paruošiamas antriniam panaudojimui.

Jeigu turite klausimų dėl dokumentų ar prekių naikinimo, drąsiai kreipkitės – patarsime, pakonsultuosime ir padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą.

Susisiekite su mumis