Atsakingas

Atliekų tvarkymas

Atliekų rūšiavimo centras

Atliekų rūšiavimo centras, UAB

Mes – jauna, profesionali ir veržli atliekų tvarkymo įmonė, savo veikloje taikanti pažangius ir nestandartinius sprendimus. Specializuojamės gamybinių, statybinių ir antrinių atliekų surinkime, rūšiavime ir perdirbime. Tikime, kad tik prie savo klientų lanksčiai prisitaikanti įmonė gali būti sėkminga, todėl kaskart ieškome individualaus, į klientą orientuoto sprendimo.

Siūlome kompleksinius atliekų tvarkymo sprendimus ir esame paruošę platų papildomų paslaugų spektrą: teikiame dokumentų bei prekių naikinimo, transporto, statybinių atliekų konteinerių bei statybinės ir kelių tiesimo technikos nuomos paslaugas. Norime, kad mūsų žinios pasiektų kuo daugiau įmonių ir individualių vartotojų, todėl nuolat konsultuojame, mokome ir patariame aplinkosaugos klausimais.


Esame įsitikinę, kad tinkamas atliekų tvarkymas yra viena svarbiausių aplinkos apsaugos krypčių. Siekiame, kad kuo didesnė dalis atliekų, surenkamų tiek iš įmonių, gamyklų ir fabrikų, tiek iš individualių vartotojų, būtų tinkamai perdirbta ir virstų naujais produktais ar energija. Tikime, kad toks atliekų valdymo ciklas – kelias į švarią ir tausojamą aplinką. Siekiame užtikrinti, kad visa, kas gali būti pakartotinai panaudota, būtų tinkamai surūšiuota, perdirbta ir panaudota.

Kodėl turėtumėte patikėti atliekų valdymą mums?

Esame nedideli ir lankstūs

Esame nedideli ir lankstūs 

vertiname ryšį su kiekvienu klientu, teikiame individualias konsultacijas, kartu ieškome tinkamiausių sprendimų atliekų valdymo srityje.

​​Tikime tuo, ką darome

Tikime tuo, ką darome

Mūsų veikla mums nėra vien tik darbas, todėl siekiame nuolatinio tobulėjimo, ieškome dar neatrastų sprendimų, nestandartinių idėjų.

Teikiame kompleksinius sprendimus

Teikiame kompleksinius sprendimus

Stengiamės pasiūlyti pilną atliekų valdymo paslaugų paketą ir viskuo pasirūpinti už jus.

Mūsų veiklos pamatas ir pagrindinės vertybės

Aplinka

Mes saugome gamtą ir mus supančią aplinką. Nepamirškime, kad gamta – visų mūsų namai, todėl būtina tinkamai ja pasirūpinti.

Darbuotojai

Tai mūsų veiklos pagrindas, stiprybė ir vertingiausi ištekliai. Tikime, kad kiekvienos įmonės sėkmės pagrindas – joje dirbantys laimingi žmonės.

Partnerystė

Veikti vieniems būtų daug sudėtingiau, todėl esame pasirinkę stiprius ir patikimus bendražygius, padedančius mums kasdieninėje veikloje.

Socialinė atsakomybė

Savo darbu ir socialiai atsakinga veikla siekiame įkvėpti ir kitus – skatiname savo klientus rinktis gamtą tausojančias verslo praktikas ir sprendimus.

Efektyvumas

Vienas didžiausių mūsų tikslų: savo teikiamomis paslaugomis padėti jums sutaupyti kaštus ir padidinti įmonės veiklos našumo ir efektyvumo rodiklius.

Punktualumas

Nors į savo veiklą žvelgiame nestandartiškai ir nuolat ieškome netradicinių sprendimų, visuomet stengiamės atlikti darbus sutartu laiku.

Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – GYVENTI ŠVARIAI!

Mūsų misija

Atsakingai ir profesionaliai teikti novatoriškas atliekų tvarkymo paslaugas, rūpintis vartotojais ir gamta, užtikrinti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Nuolat ieškoti antrinio panaudojimo galimybių, perdirbimo būdų, kad kuo mažiau mūsų visų sudarytų atliekų patektų į sąvartynus ar būtų tiesiog sudegintos.

Mūsų vizija

Stipri nacionalinio masto įmonė, teikianti pažangiausius atliekų valdymo sprendimus, neturinti jokių kūrybiškumo apribojimų.

Galvoji žaliai – gyveni švariai!

Yra mūsų šūkis su kuriuo mes vykdome visas savo užduotis

Kontaktai