Gamybinės atliekos

Gamybinės atliekos – tai medžiagos, pusgaminiai ir fiziniai daiktai, susidarantys kaip likučiai po produkcijos ar gamybos proceso.

Kokia bebūtų įmonės veiklos sritis, gamybos proceso metu dažnai susidaro dideli kiekiai įvairių atliekų, todėl nuolat susiduriama su jų utilizavimo problema. Dažniausiai tai putplasčio, porolono, plastiko, medienos, tekstilės, baldų plokščių, kartono ir kitos atliekos, kurias būtina tinkamai surinkti, išvežti ir utilizuoti.

Už šių atliekų utilizavimo procesą pilnai atsakingos įmonės, kurios jas sugeneruoja: jokiu būdu negalima gamybinių atliekų išmesti netvarkingai, tam nepritaikytose vietose. Neatsakingas gamybinių atliekų išmetimas – itin kenksminga ir nelegali praktika, kuri sukelia daug žalos aplinkai.

Kodėl būtina tinkamai utilizuoti gamybines atliekas?

Įmonių socialinis atsakingumas, rūpinimasis gamta ir aplinka – itin svarbus šių dienų klausimas. Tinkamas gamybinių atliekų utilizavimas – socialiai atsakingos, gamta ir žmonėmis besirūpinančios įmonės skiriamasis bruožas.

Nors vis daugiau įmonių renkasi socialiai atsakingas gamybinių atliekų utilizavimo praktikas, vis dėl to egzistuoja nelegali gamybinių atliekų išmetimo problema, kuri ženkliai prisideda prie aplinkos taršos. Toks pasirinkimas – tiesiog neatleistinas, juo labiau, kad šiais laikais itin paprasta patikėti gamybinių atliekų utilizavimo procesus kompetentingiems specialistams.

Jeigu negalite skirti pakankamai laiko ar tiesiog nenorite gilintis į gamybinių atliekų utilizavimo specifiką, procedūras ir taisykles, tačiau tuo pačiu norite būti ramūs, kad visų šių taisyklių jūsų įmonėje bus laikomasi, patikėkite gamybinių atliekų išvežimą ir perdirbimą mums!

Siūlome įvairių gamybinių atliekų surinkimo, perdirbimo ir rūšiavimo paslaugas:

Plastiko, porolono, putplasčio gamybinės atliekos – surinksime, išvešime, išrūšiuosime ir tinkamai utilizuosime Jūsų plastiko atliekas, laikydamiesi visų šių atliekų tvarkymo technologinių reikalavimų.

Medienos gamybinės atliekos – jeigu Jūsų įmonės gamybos procesų metu susidarė medienos ar baldų plokščių gamybinių atliekų, surinksime jas Jums patogiu metu ir atiduosime šias atliekas perdirbimui.

Tekstilės gamybinės atliekos – pagelbėsime tinkamai utilizuojant gamybos procesų metu susidariusias tekstilės atliekas.

Įvairios kitos gamybinės atliekos – pasiūlysime efektyviausią sprendimą ir visoms kitoms Jūsų įmonėje susidarančioms gamybinėms atliekoms utilizuoti.

Kaip galime Jums padėti?

Mes puikiai suprantame, kad kasdien turite pasirūpinti begale veiklos aspektų, todėl atliekų rūšiavimas ir išvežimas gali tapti nepatogiu ir varginančiu klausimu. Tačiau Jums visai nebūtina visko atlikti patiems! Palengvinkite savo veiklos procesus, patikėdami gamybinių atliekų utilizavimą mums – aptarsime ir parinksime efektyviausius gamybinių atliekų surinkimo, išvežimo ir utilizavimo sprendimus, pasiūlydami optimaliausią kainą.

Savo veikla skatiname ir ugdome įmonių etiškumą ir padedame pasirinkti socialiai atsakingą gamybinių atliekų utilizavimo būdą. Į atliekų rūšiavimo procesus žiūrime nestandartiškai ir visuomet ieškome savo klientams palankiausio sprendimo.

Susisiekite su mumis