Statybinės atliekos

Statybinės atliekos – medžiagos, susidariusios po statybos, griovimo ar remonto darbų.

Statybos darbų metu neįmanoma išvengti atliekų, todėl atsakingam statytojui iškyla klausimas, kaip ir kur jas būtų tinkamiausia utilizuoti. Kai kurias statybines atliekas galima panaudoti pakartotinai statybų metu, tačiau tais atvejais, kai to padaryti nepavyksta, reikėtų pasirūpinti tinkamu šių atliekų utilizavimu.

Statybiniai blokeliai, plytos, cementas, betonas ir įvairios kitos medžiagos, likusios po statybos darbų, privalo būti tvarkomos kaip statybinės atliekos, užtikrinant tinkamą jų surinkimą ir išvežimą. Net pradėdami statyti naują objektą, neišvengsite kartono atliekų, plastikinių pakuočių ir statybinių medžiagų likučių, todėl dar prieš pradedant statybos darbus privalu pasirūpinti efektyviu statybinių atliekų išvežimo ir utilizavimo planu.

  • Statybinės atliekos
  • Statybinės atliekos
  • Statybinės atliekos
  • Statybinės atliekos

Kodėl būtina tinkamai utilizuoti statybines atliekas?

Itin svarbu pabrėžti, kad statybinių atliekų negalima talpinti į bendrus komunalinių atliekų konteinerius. Kuomet nepasirūpinama tinkamu jų utilizavimu ir perdirbimu, statybinės atliekos kelia didelę grėsmę aplinkai ir gamtai. Kai kurios statybinės atliekos, išmestos tam nepritaikytose vietose, gali kelti pavojų aplinkinių sveikatai: reaguodamos vienos su kitomis, statybinės medžiagos gali išskirti pavojingas dujas ar užteršti gruntinį vandenį.

Statybinės atliekos gali sudaryti net iki trečdalio visų šalies atliekų, todėl kiekvienas apgalvotas veiksmas ir pastangos, siekiant tvarkingai utilizuoti statybines atliekas, gali ženkliai prisidėti prie visuotinės gerovės. Tinkamai utilizuodami statybines atliekas ne tik saugote gamtą, bet ir tiesiogiai padidinate savo pelningumą: perdirbdami ir dar kartą panaudodami statybines atliekas bei patikėdami statybinių atliekų išvežimą atsakingai įmonei, sutaupote daug kaštų, taip padidindami savo veiklos efektyvumą.

Siūlome įvairių statybinių atliekų surinkimo, perdirbimo ir rūšiavimo paslaugas:

 Plytos, statybiniai blokeliai ir statybinės cemento atliekos – didžioji dalis šių atliekų gali būti susmulkintos ir pakartotinai panaudotos tiesiant kelius. Surinksime, išvešime ir pasirūpinsime, kad Jūsų statybinės atliekos būtų tinkamai perdirbtos.

Medienos statybinės atliekos puikiai tinka perdirbimui ar biomasės energijos gamybai. Užtikrinsime, kad medienos atliekos, surinktos iš Jūsų statybvietės, būtų perdirbtos ar kitaip pakartotinai panaudotos.

 Plastiko statybinės atliekos – surinksime ir užtikrinsime, kad šios atliekos būtų tinkamai išrūšiuotos ir perdirbtos.

 Metalo statybinės atliekos gali būti išlydomos ir panaudojamos gaminant kitus produktus. Surinksime metalo atliekas iš Jūsų statybvietės ir atiduosime perdirbimui.

Kartono ir popieriaus atliekos – pasirūpinsime šių atliekų išvežimu ir tinkamu perdirbimu.

Kaip galime Jums padėti?

Mūsų įmonė pasirūpins Jūsų statybinių atliekų išvežimu ir pasiūlys optimaliausią kainą. Patikėdami statybinių atliekų išvežimą mums, galėsite koncentruotis į pagrindinius savo veiklos aspektus: kokybišką statybos darbų atlikimą reikiamu laiku. Siūlome tik ilgalaikius ir laiko patikrintus sprendimus.

Susisiekite su mumis