Aplikosaugos Konsultacijos

Konsultuojame įvairiais su aplinkosauga susijusiais klausimais.

Didėjant socialiniam sąmoningumui ir informacijos sklaidai aplinkosaugos tema, vis daugiau įmonių ir individualių vartotojų ieško būdų, kaip sumažinti savo ekologinį pėdsaką.

Aplinkosaugos klausimų svarba iškyla ir dėl didėjančių teisinių reikalavimų įmonėms. Dėl itin sugriežtintų normų aplinkos apsaugos srityje, įmonėms tenka susidurti su įvairiais iššūkiais, susijusiais su atliekų tvarkymu. Valdydami įmonę, esate atsakingi už begalę sudėtingų procesų ir procedūrų, tiesiogiai susijusių su įmonės veikla, todėl ne visada pakanka laiko gilintis į nuolat atnaujinamus reikalavimus.

Kam skirtos mūsų konsultacijos aplinkosaugos klausimais?

  • Įmonėms, kurių gamybos procesų metu susidaro įprastos ar pavojingos atliekos.
  • Supakuotas prekes importuojančioms įmonėms.
  • Individualiems fiziniams asmenims, norintiems sužinoti, kaip tinkamai tvarkyti atliekas ir sumažinti neigiamą poveikį gamtai.

Padėsime susitvarkyti su įvairiais aplinkosaugos klausimais, pakonsultuosime įgyvendinant atliekų tvarkymo sistemas ir rengiant įvairius aplinkos apsaugos dokumentus.

Konsultuojame įmones ir asmenis įvairiais su aplinkosauga susijusiais klausimais:

Konsultacijos vieningos gaminių, pakuočių ir atliekų informacinės sistemos GPAIS klausimais – teikiame individualias konsultacijas ir mokymus, užtikrinančius sklandų integravimąsi ir adaptaciją su GPAIS.

Poveikio aplankai vertinimo (PAV) dokumentų rengimas ir derinimas – kiekviena įmonė privalo numatyti savo veiklos poveikį aplinkai. Būtinybę parengti ir pateikti PAV dokumentus reglamentuoja Lietuvos Respublikos planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo įstatymas. Padėsime tinkamai parengti reikalingus dokumentus, pakonsultuosime tolimesnio dokumentų rengimo klausimais bei pasidalinsime strateginio planavimo įgūdžiais poveikio aplinkai vertinime.

Paraiškos Taršos/TIPK leidimui gauti parengimas ir derinimas. TIPK (taršos integruotos prevencijos ir kontrolės) sistemos esmė – gebėjimas integruotai pažvelgti į aplinkosaugos problemas, užtikrinant, kad įmonės veikla darytų kuo mažesnį neigiamą poveikį visai aplinkai, neišskiriant konkrečių sričių. Padėsime parengti ir suderinti paraiškas TIPK leidimui gauti.

Paraiškos Taršos/TIPK leidimui gauti lydinčių dokumentų parengimas ir derinimas – tuo pačiu paruošime ir papildomus TIPK leidimui gauti reikalingus dokumentus.

Pavojingų atliekų tvarkymo licencijos paraiškos rengimas ir pridavimas. Konsultuojame įmones, kurių veiklos procesų metu susidaro pavojingos atliekos, šių atliekų tvarkymo klausimais, padedame rengti ir priduoti pavojingų atliekų tvarkymo licencijos paraiškas.

Registracija atliekų tvarkytojų valstybės registre (ATVR) – konsultuojame registracijos ATVR registre klausimais, registruojame ATVR registre, suvesdami ir atnaujindami registro duomenis apie tvarkomas atliekas.

Kodėl verta kreiptis į mus?

Jau daugelį metų specializuojamės aplinkosaugos ir atliekų tvarkymo srityje, todėl esame sukaupę begalę reikalingų žinių, kuriomis mielai dalijamės su savo klientais.

Teikiame kompleksinius sprendimus: konsultacijų metu išsigryninsime Jūsų įmonės individualius poreikius atliekų tvarkymo klausimais, padėsime rengti teisinius dokumentus, sudarysime atliekų tvarkymo planą ir suorganizuosime tikslų šio plano įgyvendinimą.

Susisiekite su mumis